Oferta fotowoltaiki, pomp ciepła i oczyszczalni ścieków

Eko System to firma specjalizująca się we wdrażaniu systemów ekologicznych dla domów jednorodzinnych.  Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, a najbardziej aktywni jesteśmy w Szczecinie. W trosce o ulegające coraz większej degradacji środowisko naturalne staramy się przekonywać potencjalnych klientów do korzyści, jakich mogą spodziewać się po zainstalowaniu nowoczesnych instalacji domowych.

Tania energia elektryczna i ciepło

Szczególną uwagę zwracamy na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii poprzez stosowanie fotowoltaiki. Oferujemy pełną usługę zawierającą dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na zakup paneli fotowoltaicznych. Sprzedajemy i zajmujemy się montażem energooszczędnych instalacji centralnego ogrzewania, których sercem są pompy ciepła. Te nowatorskie rozwiązania pozwalają na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania domu i wody użytkowej.

Ekologiczne odprowadzanie ścieków

Dbałość o środowisko naturalne wyrażać się może w korzystaniu z przydomowej oczyszczalni ścieków. Te proste w konstrukcji i praktycznie bezobsługowe instalacje pozwalają na oczyszczanie nieczystości płynnych z naszego domu i wykorzystanie ich po oczyszczeniu do podlewania ogrodów. Użytkowanie własnych oczyszczalni ścieków zwalania nas od kłopotliwego wywozu szamba i pozwala na dostrzegalne oszczędności budżetu domowego. Projektujemy i wykonujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz dostarczmy niezbędne do ich budowy elementy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

pompy1nsp-127

Czy istnieje możliwość znacznego zredukowana kosztów ogrzewania? Owszem, nawet czterokrotnie. Skorzystaj z dobrodziejstw Ziemi nie niszcząc jej. Pompa ciepła dostarczy ciepło z gruntu, powietrza lub wody. Wszystko po to, by można było mieszkać w komfortowych warunkach i cieszyć się z oszczędności kosztów ogrzewania.

oczyszczalniensp-127

Przydomowe oczyszczalnie ścieków doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. Uwalniają od problemów związanych z szambem. Gwarancja 99% oczyszczenia ścieku pozwala na wpuszczenie produktu finalnego oczyszczalni w grunt lub do cieku wodnego. Dodatkowo dzieki urządzeniom SBR jest możliwość zamiany szamba na przydomową oczyszczalnie.

domynsp-127

Sprawdzone zachodnioeuropejskie oraz skandynawskie systemy domów drewnianych prefabrykowanych. Czas inwestycji zostaje skrócony maksymalnie do trzech miesięcy. Przyjazny użytkownikom dom drewniany łączący zalety wytrzymałości oraz energooszczędności. W przypadku tradycyjnego budownictwa jest to niemożliwe

kolektorynsp-127

Skorzystaj z niewyczerpalnej energii słonecznej. Głównym zadaniem kolektorów słonecznych i fotowoltaiki jest: wspomaganie centralnego ogrzewania, podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, basenu. Jest to dobra alternatywa dla coraz droższych kopalnych źródeł energii oraz duża oszczędnosć dla twojego portfela.

oszczędność prądu