Oferta ekologicznych rozwiązań dla domów

Eko System to firma specjalizująca się we wdrażaniu systemów ekologicznych dla domów jednorodzinnych.  Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, a najbardziej aktywni jesteśmy w Szczecinie. W trosce o ulegające coraz większej degradacji środowisko naturalne staramy się przekonywać potencjalnych klientów do korzyści, jakich mogą spodziewać się po zainstalowaniu nowoczesnych instalacji domowych.

Tania energia elektryczna i ciepło

Szczególną uwagę zwracamy na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, które mogą służyć zarówno do zasilania domowych odbiorników prądu, jak i ogrzewania pomieszczeń. Dlatego sprzedajemy, dostarczamy i montujemy m.in. instalacje wykorzystujące energię słoneczną, czyli panele fotowoltaiczne. Montujemy również ekologiczne instalacje centralnego ogrzewania, które poza przyjaznością dla środowiska wyróżniają się wysoką skutecznością oraz niskimi kosztami utrzymania. Proponujemy rozwiązania, które sprawdzą się także przy ogrzewaniu wody użytkowej, wpływając na podniesienie komfortu domowników oraz zmniejszenie bieżących rachunków.

Ekologiczne odprowadzanie ścieków

Swoim klientom oferujemy też sposób na ekologiczne odprowadzanie nieczystości. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Stosunkowo prosta konstrukcja pozwala na bezobsługowe oczyszczanie nieczystości i wytwarzanie wody, którą można odprowadzić do gruntu lub cieku wodnego albo wykorzystać do podlewania ogrodu. Użytkowanie własnej oczyszczalni to sposób na uniknięcie kłopotliwego gromadzenia i wywozu szamba. Jednocześnie pozwala na osiągnięcie znacznych oszczędności.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem oczyszczalni oraz dostarczaniem niezbędnych do ich budowy elementów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy również do kontaktu, jeśli potrzebują Państwo fachowego doradztwa w tym zakresie. Postaramy się rzeczowo odpowiedzieć na wszelkie pytania na temat sprzedawanych technologii.

pompy1nsp-127

Czy istnieje możliwość znacznego zredukowana kosztów ogrzewania? Owszem, nawet czterokrotnie. Skorzystaj z dobrodziejstw Ziemi nie niszcząc jej. Pompa ciepła dostarczy ciepło z gruntu, powietrza lub wody. Wszystko po to, by można było mieszkać w komfortowych warunkach i cieszyć się z oszczędności kosztów ogrzewania.

oczyszczalniensp-127

Przydomowe oczyszczalnie ścieków doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. Uwalniają od problemów związanych z szambem. Gwarancja 99% oczyszczenia ścieku pozwala na wpuszczenie produktu finalnego oczyszczalni w grunt lub do cieku wodnego. Dodatkowo dzieki urządzeniom SBR jest możliwość zamiany szamba na przydomową oczyszczalnie.

domynsp-127

Sprawdzone zachodnioeuropejskie oraz skandynawskie systemy domów drewnianych prefabrykowanych. Czas inwestycji zostaje skrócony maksymalnie do trzech miesięcy. Przyjazny użytkownikom dom drewniany łączący zalety wytrzymałości oraz energooszczędności. W przypadku tradycyjnego budownictwa jest to niemożliwe

kolektorynsp-127

Skorzystaj z niewyczerpalnej energii słonecznej. Głównym zadaniem kolektorów słonecznych i fotowoltaiki jest: wspomaganie centralnego ogrzewania, podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, basenu. Jest to dobra alternatywa dla coraz droższych kopalnych źródeł energii oraz duża oszczędnosć dla twojego portfela.

oszczędność prądu