Oferta montażu fotowoltaiki, pomp ciepła i oczyszczalni ścieków

pompy1nsp-127

Czy istnieje możliwość znacznego zredukowana kosztów ogrzewania? Owszem, nawet czterokrotnie. Skorzystaj z dobrodziejstw Ziemi nie niszcząc jej. Pompa ciepła dostarczy ciepło z gruntu, powietrza lub wody. Wszystko po to, by można było mieszkać w komfortowych warunkach i cieszyć się z oszczędności kosztów ogrzewania.

oczyszczalniensp-127

Przydomowe oczyszczalnie ścieków doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. Uwalniają od problemów związanych z szambem. Gwarancja 99% oczyszczenia ścieku pozwala na wpuszczenie produktu finalnego oczyszczalni w grunt lub do cieku wodnego. Dodatkowo dzieki urządzeniom SBR jest możliwość zamiany szamba na przydomową oczyszczalnie.

domynsp-127

Sprawdzone zachodnioeuropejskie oraz skandynawskie systemy domów drewnianych prefabrykowanych. Czas inwestycji zostaje skrócony maksymalnie do trzech miesięcy. Przyjazny użytkownikom dom drewniany łączący zalety wytrzymałości oraz energooszczędności. W przypadku tradycyjnego budownictwa jest to niemożliwe

kolektorynsp-127

Skorzystaj z niewyczerpalnej energii słonecznej. Głównym zadaniem kolektorów słonecznych i fotowoltaiki jest: wspomaganie centralnego ogrzewania, podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, basenu. Jest to dobra alternatywa dla coraz droższych kopalnych źródeł energii oraz duża oszczędnosć dla twojego portfela.

oszczędność prądu